Wybór odpowiedniego plecaka

Mój syn skończył niedawno trzy lata. Bardzo ucieszyłam się gdy dowiedziałam się o tym, że dostał się do przedszkola. Wiem, że w końcu po tak długim czasie będę mogła wrócić do pracy bo bardzo mi już tego brakowało.

Zakup plecaka do przedszkola

tornister herlitz smartA zresztą syn bardzo lubi bawić się z innymi dziećmi także wiem, że na pewno poradzi sobie w nowym miejscu. Musiałam go tylko odpowiednio przygotować. Pani na zebraniu w przedszkolu powiedziała, że najlepiej jeśli dziecko ma jakiś niezbyt duży plecak bo wtedy można włożyć do niego na przykład jakieś ubrania na przebranie czy też zabawki. Stwierdziłam, że muszę kupić coś odpowiedniego. Nie chciałam jednak żeby plecak, który kupię był zbyt duży. W końcu syn ma dopiero trzy lata i nie potrzebuje niczego dużego. Zaczęłam więc szukać w internecie. Nie miałam za bardzo czasu na to żeby jeździć jeszcze i chodzić po galeriach handlowych. W internecie od razu spodobał mi się tornister herlitz smart, który właśnie był idealny dla tak małego dziecka. Stwierdziłam, że taki plecak będzie także bardzo dobry gdy będziemy jechać na parę dni do dziadków. Wtedy syn będzie mógł samodzielnie spakować zabawki, które będzie chciał zabrać. Plecak ten, który mi się spodobał nie kosztował też dużo i według mnie wyglądał po prostu porządnie. Postanowiłam więc go zamówić. Już po kilka dniach go otrzymałam. Był naprawdę ładny i kolorowy. Idealny dla małego dziecka. Gdy syn go zobaczył to bardzo się ucieszył.

Pokazałam mu, że teraz może pakować sam swoje zabawki i nosić je na plecach w plecaku właśnie. Od razu oczywiście tak robił i miał przy tym świetną zabawę. A gdy już zaczął chodzić do przedszkola to codziennie wieczorem pakował do niego zabawki, które chciał zabrać następnego dnia. Także był to bardzo dobry zakup.