Wybór sprężarki przed wyjazdem

Co roku wyruszałem w długą podróż. To była moja pasja, ponieważ uwielbiałem pokonywać spore kilometry. Pakowałem swoje rzeczy wraz z namiotem, a potem jechałem przed siebie odwiedzając i śpiąc na miejscowych kempingach. W tym roku zamierzałem odwiedzić Francję i sprawdzić jak na prawdę jest w tym kraju.

Szukałem mobilnej sprężarki 

sprężarka 200lByło przede mną wiele pięknych miejsc do odkrycia. Niestety to wiązało się również z długą podróżą do której musiałem się przygotować. Gdy przeglądałem narzędzia, które zawsze ze sobą zabierałem odkryłem, że moja stara sprężarka nie działa. Nie mogłem jechać bez takiego urządzenia, ponieważ to było dla mnie zbyt ryzykowne. Dlatego od razu odwiedziłem okoliczny sklep gdzie sprzedawano tego typu rzeczy. Interesowała mnie sprężarka 200l. Butla nie musiała być duża, ponieważ chciałem ją wozić ze sobą. Właśnie dlatego nie zależało mi na wielkiej pojemności. Jednak zwracałem uwagę na mobilność. Kompresor musiał mieć przyczepione specjalne koła, które umożliwiły transport. Dla mnie było to bardzo ważne, ponieważ będąc w trasie nie miałem zamiaru tracić energii na walkę ze sprężarkami. Mój nowy sprzęt miał się zmieścić do samochodu i być poręczny w razie naprawy. Doskonale wiedziałem jak wiele ułatwia sprężarka w czasie trasy. Dzięki jej pomocy nie raz poradziłem sobie z kilkoma problemami. Na szczęście udało mi się kupić jeden model w bardzo okazyjnej cenie. Jego rok produkcji był w miarę nowy, a silnik energooszczędny.

Miałem na niego gwarancję dlatego cieszyłem się, że posłuży jeszcze kilka lat. Teraz gdy miałem już wszystko pod ręką mogłem spokojnie ruszać na wyprawę do Francji. Byłem odpowiednio przygotowany i nic nie mogło mnie zaskoczyć podczas trasy. Z niecierpliwością czekałem na swoje wakacje.