Bardzo tanie noclegi

Z racji tego, że nasz syn nigdy nie był na wycieczce w górach, postanowiliśmy zrobić mu niezłą niespodziankę i zaraz, gdy zaczęły się ferie zimowe powiedzieliśmy mu, że wyjeżdżamy na dwa tygodnie w góry. Mieliśmy już wybrany i opłacony ośrodek, dzięki czemu też nie musieliśmy się o to martwić.

Wybrany ośrodek w górach

wakacje w górach

Pozostało jeszcze tylko kilka kwestii organizacyjnych, które musieliśmy spełnić. Nasz syn prawie że skakał z radości, gdyż zawsze chciał pojeździć na nartach, a do tej pory mógł tylko oglądać ten sport w telewizji, czy w Internecie. Postanowiliśmy wykupić dla niego dodatkowe zajęcia, dzięki czemu wakacje w górach będą jeszcze bardziej udane i na pewno zapamięta je na długo. Wszystkie ośrodki, hotele i pensjonaty w górach posiadają idealnie dostosowaną ofertę cenową do każdego klienta, dlatego też my jadąc w trójkę mogliśmy sobie pozwolić na bardzo ekskluzywne warunki, zwłaszcza przez to, że jechaliśmy na dwa tygodnie. Wakacje w górach zaliczamy do jak najbardziej udanych. Pogoda była świetna, spadło dużo śniegu, dzięki czemu też nasz syn mógł uczestniczyć aktywnie w wykupionych wcześniej lekcjach jazdy na nartach, my również zdecydowaliśmy się na taką formę aktywności, gdyż nie lubimy spacerować po górach, a wakacje w górach właśnie kojarzą nam się tylko z aktywnym spędzaniem czasu. W przyszłym roku myślimy, żeby skorzystać z oferty zorganizowanej wycieczki, którą widzieliśmy jeszcze przed wyjazdem, jednak już było za późno, żeby ją kupić, gdyż posiadaliśmy już zarezerwowane wakacje w górach na konkretny termin. Takie wycieczki może i wychodzą trochę drożej, jednakże nie trzeba się o nic martwić, a wszystko jest zaplanowane przez organizatora. Wy jedyne, co musicie zrobić to odpoczywać.

W przyszłym roku również wyjedziemy na wakacje w górach, ale tym razem w gronie naszych znajomych, dzięki czemu będziemy mieli co robić wieczorami. Tak naszego syna zostawiliśmy pod profesjonalną opieką animatorów i mogliśmy gdzieś wyjść wieczorem, bądź patrzyliśmy jak jeździł na nartach.