Kalendarze ścienne

Kalendarz to przydatna rzecz w każdej firmie – zawsze są potrzebne, właściwie każdy pracownik z nich korzysta. Dlatego też są one tak popularnym gadżetem firmowy, szczególnie w okresie przedświątecznym. Firmy często kupują kalandarze ścienne i biurkowe, rozdając je swoim pracownikom oraz klientom.

Kalandarze ścienne – jakie są rodzaje?

kalendarze trójdzielne dla firmPonieważ kalendarze ścienne są tak popularne, na rynku znajdziemy wiele ich rodzajów.Są więc kalendarze plakatowe (z jedną planszą), kalendarze jednodzielne, takie z wyrywanymi kartkami, a także najpopularniejsze, czyli trójdzielne. Tak naprawdę kalendarze trójdzielne dla firm cieszą się największą popularnością ze wszystkich typów. Dlaczego? Pozwalają one w wygodny sposób zaprezentować logo firmy oraz wybraną grafikę (na górze kalendarze) a zarazem są bardzo praktyczne. Ponieważ są podzielone na trzy części, widzimy a nich miesiąc poprzedni, bieżący i nadchodzący. To akurat bardzo wygodne rozwiązanie dla biur, ponieważ na takim kalendarzu łatwo można zaznaczyć dni w najbliższym miesiącu. Dodatkowo takie kalandarze posiadają okienko do zaznaczania aktualnego dnia, co również jest bardzo praktyczne. Kalendarze trójdzielne najczęściej są produktem standardowym, gdzie zmienia się tylko grafika danej firmy. Jednak czasami można znaleźć drukarnie, które wykonają takie kalandarze w wersji bardziej artystycznej – np. ze spersonalizowanym okienkiem do zaznaczania daty. Jeśli decydujemy się na coś takiego, pamiętajmy, aby personalizacja odnosiła się do produktów firmy. 

Jak widać, kalendarze trójdzielne to popularny i niedrogi gadżet, pozwalający na szybkie przypomnienie się klientowi. Dodatkowo jest on bardzo praktyczny, dzięki czemu osoba obdarowana kalendarzem nie wyrzuci go, a wręcz przeciwnie – będzie używała podczas codziennej pracy.