Świetny relaks z rodziną nad morzem

W zeszłym roku, razem z rodziną szukaliśmy pięknego miejsca na spokojny odpoczynek. W związku z tym, że dzieci nigdy nie widziały żony, postanowiliśmy z małżonką, ze pojedziemy nad morze. Długo myśleliśmy nad wyborem miejsca, dopóki znajomy nie polecił sprawdzonego hotelu.

Wspaniały wypoczynek nad morzem

pokój w MiędzyzdrojachMój znajmy z pracy polecił Międzyzdroje jako miejsce, gdzie spokojnie można wypocząć w wakacje. Moja małżonka była zachwycona, bo kiedy była małą dziewczynką, razem z rodzicami często tam jeździli. Znajomy dał mi namiary do sympatycznej starszej pani, która prowadziła mały, uroczy pensjonat. Wynajęty pokój w Międzyzdrojach miał naprawdę super warunki. Nie było tu niepotrzebnego przepychu, ale było bardzo czysto i schludnie. Łazienka była dobrze urządzona, czysta, a łóżka miękkie i wygodne. Co prawda, w kuchni znajdowała się kuchenka gazowa, a my byliśmy z żoną przyzwyczajeni do płyty indukcyjnej, ale to jedyny mankament. Bardzo ważne było też to, że do morza mieliśmy zaledwie piętnaście minut spokojnym spacerkiem. W związku z tym, spędzaliśmy tam dużo czasu, smażąc się na słońcu i dbając o to, by dzieciaki kąpały się pod czujnym okiem ratownika. Starsza pani wieczorami grała nam na gitarze, opowiadając przy grillu historie z czasów drugiej wojny światowej. Nie ukrywam, że bardzo się cieszyłem, bo dzieci bardzo polubiły właścicielkę pensjonatu. Warunki pokojowe były naprawdę świetne, a pensjonat miał coś, czego często brakuje hotelom: niesamowity, niepowtarzalny klimat.

Wiedziałem już, że będziemy tutaj przyjeżdżać co roku. Nie dość, że same Międzyzdroje wyglądają wspaniale, to jeszcze w dobrej cenie można mieć niesamowite warunki i korzystać w pełni z zasłużonych wakacji. Małżonka i dzieci też były zachwycone, a ich szczęście jest dla mnie najważniejsze.