Miejsce naszych ulubionych zimowych wyjazdów na narty

Pewnie wielu z nas, miało kiedyś takie odczucie, że miejsce w którym się znajduje jest najpiękniejsze i zawsze chce do niego wracać. Takie odczucie (choć widziałem już wiele pięknych miejsc i to na całym świecie), pojawiło się podczas pewnego krótkiego (stanowczo za krótkiego) wyjazdu zimowego.

Wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek w górach

narty czarna góraWyprawę na narty planowaliśmy przez długi już czas, szukaliśmy nowego miejsca, w którym jeszcze nie byliśmy. Razem z żoną chcieliśmy, aby był to intensywny wyjazd przeznaczony w całości na narty. W końcu przybyliśmy na wybrane miejsce i mieliśmy wszystko co nam było potrzebne narty czarna góra oraz puszysty biały śnieg. W ośrodku tym byliśmy po raz pierwszy, ale już od samego początku byliśmy szczęśliwi, że tam jesteśmy. Wynajęty apartament był cudowny, czysty z nowoczesnym designem i komfortowy, spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Dodatkowo, w ramach wynajęcia apartamentu, mieliśmy darmowe karnety zjazdowe na wszystkie stoki, a w samym hotelu do dyspozycji saunę, placyk zabaw dla najmłodszych, oraz stylową restaurację z pysznymi daniami. Już po pierwszym dniu pobytu wiedzieliśmy, że musimy tu wrócić jeszcze tej zimy i choć wyjazd miał być tylko kilkudniowy zdawaliśmy sobie sprawę, że jest za krótki aby skorzystać i nacieszyć się wszystkimi atrakcjami.

Największe doznania zapewniły nam zjazdy z najdłuższej trasy w okolicy, które oprócz wspaniałego oświetlenia i pełnego naśnieżania, zagwarantowały nam super szybki wjazd nowoczesną kolejką linową, wyposażoną w osłony przeciwwietrzne i podgrzewane fotele. Muszę z czystym sumieniem powiedzieć, że takich warunków nie widziałem nawet w alpejskich kurortach narciarskich. Totalny brak kolejek i długo oczekiwany przez nas zastrzyk adrenaliny sprawił, że stało się to naszym głównym corocznym celem, wszystkich zimowych wypraw narciarskich.