Busy Holandia- Podkarpacie

Moja przyjaciółka była bardzo zakochana w jednym facecie. Specjalnie dla niego przeprowadziła się za granicę. Jak to bywa w takich związkach, bardzo szybko okazał się nie być taki jak książę z bajki i zostawił ją. Została sama, zapłakana i musiała sobie szukać pracy. Mówiła mi o tym przez telefon. Na koniec rozmowy powiedziała, że bardzo tęskni.

Wygodny bus do Holandii

busy holandia polska podkarpackieMoja podróż do przyjaciółki była więc konieczna. Musiałam w końcu ją pocieszyć i pomóc się odbić od dna. Szybko zaklepałam sobie busy holandia polska podkarpackie i pojechałam mając dwa wyjścia. Albo pocieszyć koleżankę i pomóc jej szukać pracy tam, albo ją zabrać do domu. Nigdy nie byłam za granicą, ani nie jechałam tak daleko żadnym busem. Ledwo mi się udało bilet zarezerwować, bo był to system rezerwacji przez internet. Ale jakoś się udało, a mama podwiozła mnie na miejsce odjazdu. Umieściłam wszystkie moje rzeczy w luku bagażowym. Był bardzo duży i wszystko się spokojnie zmieściło. Dostałam swój numer bagażu, żeby nie było żadnych kradzieży. Podałam swój numer rezerwacji i zajęłam miejsce. Udało się, że siedziałam sama i mogłam się swobodnie rozłożyć. Nie lubiłam siedzieć ściśnięta. Stwierdziłam, że fotele są bardzo wygodne, rozłożyłam je sobie i mogłam się nawet przespać. Jednak na początku przyglądałam się drodze, bo było to dla mnie wielkie przeżycie taka daleka podróż. Kierowca był bardzo miły i na nasze życzenie włączał ogrzewanie, lub klimatyzacje.

Gdy dojechałam na miejsce, zastanawiałam się, jak to się stało, że dojechaliśmy tak szybko. Musiałam przespać pół trasy. Polubiłam taką jazdę, w ogóle się nie zmęczyłam. Pożegnałam się z kierowcami i podziękowałam za bezpieczne dotarcie na miejsce. Byli bardzo zadowoleni, że pochwaliłam ich za dobrą jazdę.