Nasza wspaniała sesja rodzinna

Nigdy bym nie pomyślała, że nadejdzie taki czas, że wezmę udział w prawdziwej sesji zdjęciowej. Tymczasem w tym roku spędziłam kilka godzin na sesji z profesjonalnym fotografem, który robił zdjęcia całej mojej rodzinie. Była to nasza pierwsza sesja rodzinna i żałuję, że już wcześniej nie wzięliśmy udziału w czymś takim.

Fotografie rodzinne wyszły po prostu świetnie

fotografia rodzinna bydgoszczJeżeli kogoś interesuje fotografia rodzinna Bydgoszcz to dobre miejsce – jest tutaj naprawdę dużo fotografów, którzy się w tym specjalizują. Zdecydowaliśmy się na to by sesja odbyła się w naszym domu. Na początku na miejsce sesji chcieliśmy wybrać plener albo zrobić sesję po prostu w studiu u fotografa. Potem jednak doszliśmy z mężem do wniosku, że zdjęcia w domu będą bardziej naturalne i łatwiej będzie fotografowi ukazać na zdjęciach po prostu nas, naszą rodzinę. Mieliśmy rację, bo zdjęcia wykonane w naszym domu wyszły świetnie. Dzieciaki czuły się bardzo komfortowo w czasie zdjęć – bawiły się swoimi zabawkami, biegały po pokoju i zachowywały się naturalnie. Wyszły z tego super zdjęcia. Również ta część sesji, która była o wiele bardziej pozowana wyszła bardzo dobrze. Wszyscy, w piątkę siedzimy na dużej kanapie ale wyglądamy bardzo naturalnie. Fotografowi udało się świetnie dobrać ujęcia – tło prezentuje się świetnie, z przodu widać też kilka zabawek na podłodze, a w centrum zdjęć znajdujemy się my. Wszystko to tworzy spójną całość i wygląda przesympatycznie.

To z pewnością nie była nasza ostatnia sesja rodzinna. Za kilka lat z pewnością powtórzymy coś takiego. Porównując zdjęcia będziemy mogli zobaczyć jak każde z nas się zmieniło. Zdjęcia z sesji przechowujemy w specjalnym albumie, który wyciągany jest z szafy przez nasze dzieci przy każdej możliwej okazji. Moi rodzice musieli oglądać nasze zdjęcia już z 10 razy, za każdym razem kiedy nas odwiedzają.