Spokojny hotel dla rodzin

Mamy dwójkę dzieci, które z nowoczesną technologią są za pan brat. Nic by nie robiły, tylko siedziały z nosem w telefonach, przerabiały zdjęcia i kłóciły się o liczbę polubień na różnych stronach. Nie chciałam, żeby wyrosło z nich kolejne pokolenie nie znających prawdziwego życia. Dlatego postanowiłam zabrać ich w miejsce, gdzie odpoczną od internetu.

Miły, rodzinny hotel

hotel dla rodzin z dziećmi mazuryWybraliśmy na wakacje hotel dla rodzin z dziećmi mazury, w którym można liczyć na rożne atrakcje i animacje pracowników hotelu. Przed wyjazdem, kazałam dzieciom włożyć telefony do kartonowego pudełka i zamknęłam je w schowku w samochodzie na klucz. Powiedziałam, że jest to czas dla rodziny i mamy nie używać elektroniki. Miejsce było bardzo spokojne, położone w cichej okolicy, otoczone dookoła jeziorami. Trzeba było skorzystać z tych dobrodziejstw, więc uznałam, że jakieś nauki pływania, czy szkolenia żeglarstwa byłyby jak najbardziej wskazane. Wiedziałam, że dzieci muszą mieć jakieś zajęcie, żeby nie myśleć o telefonach. Całymi dniami więc musiały same uczyć się organizować sobie czas. Biegały po hotelu i poznały inne dzieci. I to w rzeczywistym świecie, a nie online. Korzystały z różnych atrakcji i zajęć plastycznych na terenie naszego hotelu. Specjalnie było to zorganizowane dla gości. Oprócz tego był spory plac zabaw i chociaż myślałam, że moje dzieci już nie będą chętne na takie zabawy, to o dziwo bujały się na huśtawkach jak szalone i zjeżdżały ze zjeżdżalni.

Podczas pobytu okazało się, że można przetrwać bez elektroniki nawet parę dni. Moje dzieci w końcu oderwały się od swoich sprzętów i wszyscy spędziliśmy miłe chwile. Najbardziej podobał mi się kurs żeglarstwa, a mężowi smaczne jedzenie podawane w naszej hotelowej restauracji w formie bufetu.