Nowy kierowca w firmie transportowej

Od zawsze ogromną wagę przykładałem do tego kto pracował w mojej firmie. Zajmowałem się poważnym transportem także międzynarodowym. Zarówno dyspozytor jak i kierowcy musieli posiadać doświadczenie. Bez tego nikt nie miał szansy dostać pracy w mojej firmie. 

Firma transportowa z najlepszymi kierowcami 

transport ciężarowy śląskWspółpracowałem z ważnymi kontrahentami za granicą i dzięki nim tak dobrze mi szło. Zawsze musiałem oferować im swoje usługi na najwyższym poziomie. Oferowany przeze mnie transport ciężarowy śląsk był najlepszy i dlatego ci klienci zdecydowali się ze mną współpracować. Ostatnio jednak otrzymywałem o wiele więcej zleceń i brakowało mi kierowcy. Musiałem znaleźć jakiegoś pracownika z doświadczeniem. Wystawiłem więc ogłoszenie na stronie internetowej swojej firmy i czekałem na zgłoszenia. Umieściłem tam informację, że najważniejsze jest doświadczenie, bo tylko takiego kierowcy szukałem. W mojej firmie transportowej pracowali najlepsi kierowcy i ten poziom zdecydowanie musiałem utrzymać. Zgłosiło się do mnie sporo osób, ale wybrałem tylko takie, które pracowały w transporcie ciężarowym. Zostały mi dwie osoby, z którymi rozmawiałem osobiście. Jeden chłopak wyjątkowo mi odpowiadał. Pracował jako kierowca przez jedenaście lat i jeździł także za granicę. Od razu dałem mu pracę na okres próbny. Już następnego dnia wyruszył do Holandii. Miałem nadzieję, że poradzi sobie, bo zrobił na mnie dobre wrażenie i chciałem, żeby pracował dla mojej firmy transportowej. 

Nowy pracownik poradził sobie znakomicie i po trzech miesiącach dałem mu umowę na czas nieokreślony. Zatrudniałem najlepszych kierowców, którzy z każdym transportem dawali sobie radę i zawsze udawało im się na czas dotrzeć do każdego kontrahenta a to było przecież najważniejsze.