Oklejanie reklamą samochodu

Od pokoleń moja rodzina posiadała małą piekarnię w moim mieście. Zarówno mój dziadek, jak i mój ojciec byli piekarzami. W mieście piekarnia jest bardzo znana i klienci chętnie ją odwiedzają. Mamy w asortymencie bułki, chleb, rogale i wiele innych wypieków. Po skończeniu studiów również ja zacząłem pracować w rodzinnej piekarni. Jak przystało na tradycję.

Korzyści z oklejonego auta

oklejanie samochodu - cenaNie jestem jednak piekarzem. Wyłamałem się z linii tej profesji. Ale nic straconego. Pieczeniem z lubością zajmuje się mój młodszy brat. Sam zajmuje się całą robotą papierkową oraz marketingiem. W ramach działań marketingowych staram się robić reklamę naszej małej rodzinnej firmie na każdym możliwym polu. W ostatnim czasie zleciłem oklejanie samochodu – cena zamieszczenia reklamy okazała się korzystna. Dzięki temu samochód rozwożąc po sklepach świeże pieczywo już z daleka reklamuje naszą piekarnię. Jest to już pewnego rodzaju standard wśród firm, Zewsząd trzeba się wyróżnić i z dumą ogłaszać skąd pochodzi dowożony towar. Ponadto nasze emblematy znajdują się na wszystkich reklamówkach i torebkach. Wykupiłem nawet billboard zachęcający do skręcenia i zaopatrzenia się w świeży chlebek. W reklamie stawiam też na to, że piekarnia jest już od pokoleń w naszych rękach. Jest to bardzo dobrze postrzegane przez klientów. A dzięki talentowi mojego ojca i brata mamy naprawdę dobre jakościowo wypieki. Wielu klientów piekarni chwali smak rogalików, czy bułek.

Ponieważ chciałem pójść z duchem czasu stworzyłem też profil piekarni na portalach społecznościowych. Każdy nasz sympatyk może nas polubić i ocenić nasze usługi. Już dostajemy wiele pozytywnych opinii na nasz temat. Jest to też dobra platforma do komunikacji z klientami. I już wszyscy kojarzą dostawczaka rozwożącego nasze pyszne jedzenie w całym mieście.