Montaż i produkcja filmu

Filmy instruktażowe faktycznie dają sporo możliwości naszej firmie. Zajmowaliśmy się przede wszystkim sprzedażą produktów do gastronomii, ale także ocieraliśmy z reklamami do wszystkich zainteresowanych gotowaniem klientów. Wiadomo, samo gotowanie jest bardzo trudne zwłaszcza, jak ma się do dyspozycji wiele akcesoriów kuchennych.

Etapy przy tworzeniu filmów

filmy instruktażowe produkcjaProdukcja filmu instruktażowego była dla nas więc o tyle ciekawa, że faktycznie każdy z naszych klientów po obejrzeniu karty produktu w internecie miał od razu dostęp do filmiku, który pokazywał bardzo dokładnie, jak powinno się z takiego urządzenia korzystać. Dzięki temu ja osobiście jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż widzę, że klienci klikają w te filmy instruktażowe i są bardzo zainteresowani tym, czego mogą się z takiego filmu dowiedzieć. Filmy instruktażowe produkcja zajmuje sporo czasu. Biorąc pod uwagę fakt, że produkcja filmu instruktażowego trwa kilka tygodni, to faktycznie wszystko musieliśmy mieć odpowiednio wcześniej dograne i zaplanowane tak, aby jak tylko produkt pojawi się w sklepie faktycznie klient mógł od razu zanim jeszcze zdecyduje się na zakup zapoznać się dokładnie z tym, co może przygotować dzięki takiemu urządzeniu. Oferowane przez nas roboty kuchenne oraz inne akcesoria były na tyle rozbudowane i zaawansowane, że faktycznie nic dziwnego, że sam opis na stronie internetowej nie wystarczał. Produkcja filmu instruktażowego była więc dla nas koniecznością.

Im lepiej będzie stworzony film i będzie bardziej intuicyjny dla klienta, tym ten także po zakupie będzie mógł go oglądać i uczyć się wszystkiego od nowa. Produkcja filmu instruktażowego wymaga przede wszystkim od firmy, która się za to zabierze sporej sprawności oraz wykorzystywania nowych programów graficznych i do obróbki filmów.