Nici liftingujące – skuteczna i bezpieczna technika odmładzająca

Nici liftingujące to stosunkowo nowa metoda, a co za tym nie tak rozpowszechniona wśród osób poszukujących sposób na zachowanie pięknych i młodych rysów twarzy. A szkoda, bo jest to rozwiązanie zdecydowanie warte uwagi, które może wielu osobą przypaść do gustu. Co zatem warto o nim wiedzieć. 

Nici liftingujące – co warto wiedzieć 

odmładzające nici liftingujące - szczecinNici liftingująceto rozwiązanie, które pozwala na skuteczne wygładzenie zmarszczek na twarzy na delikatne zmienienie rysów twarzy oraz na wygładzenie owalu twarzy. Jednocześnie jest to metoda, która nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji, jak ma to miejsce w przypadku zabiegów chirurgicznych. Na czym jednak polega to rozwiązanie? Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, pod skórę twarzy prowadza się drobne igły wraz z nićmi – igłę się wyciąga natomiast nić pozostaje pod skórą, tworząc dla niej tym samym stelaż, który ją podnosi i poprawia jej jędrność. Należy zaznaczyć, że obecnie na rynku dostępne są różnego rodzaju nici, które dodatkowo wspomagają np. produkcje kolagenu w skórze, co poprawia jej sprężystość. To co jednak jest istotne to fjt, ze stosowana nici samoistnie się wchłaniają po okresie 2-3 lat,a  co za tym idzie nie ma konieczności ich usuwania. NA uwagę wart jest fakt, że metoda jest dość nowa, a co za tym idzie ie wszędzie usługa jest wykonywana, o ile zaieg odmładzające nici liftingujące – szczecin, kraków, Gdańska itd to nie problem  o tyle ze znalezim salonu w malych miatsach oze jeszcze być problem.  Efekty zabiegu są widoczne bardo szybko, bo już średnio po około tygodniu. Na początku skóra może być lekko zaczerwieniona i napuchnięta w miejscu wprowadzenia nici, a sam kształt twarzy nie taki jak zamierzony, jednak jest to zjawisko naturalne, przez pierwszy tydzień nici układają się pod skórą, wpasowując we właściwe miejsce. Po okresie przyswajania, nie ma właściwie żadnych śladów po zabiegu. 

Nici liftingujące to bezpieczny i względnie trwały sposób na poprawienie rysów twarzy i wygładzenie zmarszczek różnego pochodzenia, dlatego jeśli szukamy ciekawej alternatywy dla mało skutecznych kremów lub inwazyjnych zabiegów jest to z pewnością metoda warta uwagi.