Najmodniejsze lakiery hybrydowe

 

W ostatnim czasie na popularności zyskał manicure paznokci wykonywany u kosmetyczki. Tego typu sytuacji sprzyja kilka okoliczności, a do jednych z nich na pewno należy zaliczyć wprowadzenie na rynek lakierów do paznokci, które umożliwiają wykonanie wytrzymałego manicure. Lakiery te, nazywane hybrydowymi, poddawane są odpowiedniej obróbce światłem UV, dzięki czemu nie odpryskują.

Różnorodność lakierów hybrydowych

lakier hybrydowyJeśli chodzi o lakier hybrydowy i jego wykorzystanie do stworzenia paznokci pomalowanych w taki sposób, by były one wytrzymałe na uszkodzenia, mamy możliwość wykonania tego typu zabiegu w naszym domu. Aby wykonać manicure hybrydowy potrzebna będzie nam odpowiedniej jakości lampa UV, dobrej jakości lakiery hybrydowe, baza i substancja zabezpieczająca lakier nazywana topem. Same lakiery hybrydowe na rynku możemy znaleźć jako produkty wielu firm. Warto jednak wiedzieć, że producenci wśród swojego asortymentu rozróżniają różne typy lakierów hybrydowych, które rozróżniane są ze względu na efekt, jaki możemy uzyskać, przy ich używaniu. W ofercie producentów znajdziemy więc lakiery dające matowe wykończenie, ale również i takie, które pozwolą naszym paznokciom lśnić w naprawdę różnorodny sposób. Dodatkowo, oferta lakierów hybrydowych coraz częściej dzielona jest na lakiery hypoalergiczne i lakiery o stałym składzie, które w pełni bezpieczne są dla osób o paznokciach pozbawionych nadmiernej wrażliwości.

Dzięki różnorodności lakierów hybrydowych możemy wybrać dokładnie taki produkt, który najlepiej zaspokoi nasze potrzeby, bez względu na to, jakie by one nie były. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy lakieru, dzięki któremu uzyskamy imprezową stylizację, czy też lakieru, który będzie nam przydatny w stylizacjach o bardziej codziennym charakterze.