Pizza XXL w Karpaczu

Ja, mój brat i nasze rodziny wynajęliśmy niewielkiego busa i ruszyliśmy na Karkonosze. Miała to być miła, familijna wycieczka. Najlepszym punktem całej wyprawy dla naszych dzieci było jednak pójście na pizzę. Znaleźliśmy restaurację w Karpaczu, która okazała się być najlepszą pizzerią, w jakiej kiedykolwiek każde z nas było. Mój mąż zapisał nazwę tego miejsca, aby w przyszłości też je odwiedzić.

Największa pizza w mieście

duża pizza w KarpaczuPoszukiwaliśmy miejsca, które zmieściłoby naszą gromadkę na obiad, a jednocześnie odpowiadałoby dzieciom. W końcu znaleźliśmy przestronną restaurację, która okazała się pizzerią. Było to spełnienie marzeń dla naszych pociech, jak i części dorosłych. Nasze zamówienia szybko zostały przyjęte, tak samo jak wcześniej został nam wskazany odpowiedni stolik. Później najlepszym wspomnieniem mojej córki miała być ta duża pizza w Karpaczu, którą jedliśmy w tym miejscu. Oprócz imponujących rozmiarów, pizza była także niezwykle smaczna. Dała nam dużo siły na dalsze zwiedzanie. Nic dziwnego – pokrywała niemalże połowę stołu. Szczególnie podobał nam się ciągnący się ser i pomidorowy sos. Czuć było, że każdy jej składnik był świeży i dobrze przygotowany. Nie było nam trzeba żadnego dodatkowego sosu, aby być usatysfakcjonowanymi. Cienkie ciasto i wspaniały aromat tak zapadły się w pamięć mojemu mężowi, że do tej pory najchętniej do Karpacza jeździ ze względu na pizzę.

Pizza w rozmiarze XXL całkowicie zaspokoiła głód mojej rodziny. Była imponująco duża i tak samo smaczna. Kiedy odwiedzamy Karpacz, pizzeria, w której ją jedliśmy jest obowiązkowym punktem wycieczki. Polecamy ją każdemu, kto spędza urlop w Karkonoszach. Ceny są atrakcyjne, porcje ogromne, a smak niezapomniany. Jedno z naszych wakacyjnych zdjęć przedstawia tę pizzę.