Czym charakteryzuje się model B2?

Rowery Kross spokojnie można zaliczyć do najlepszych marek na polskim rynku. U nich pasja i doświadczenie idą w parze z jakością i konkurencyjną ceną. To firma, która od trzydziestu lat zajmuje się rowerami i wszystkim, co jest z nimi związane.

Górski rower Krossa jest godny uwagi

kross level b2Wśród modeli rowerów Kross, rowery górskie zajmują szczególne miejsce. Firma produkuje je niemal od początków swojej działalności. Trzeba przyznać, że z dużym powodzeniem, co widać po rankingach sprzedażowych oraz innych, marketingowych wskaźnikach. Kross Level B2 to klasyczny rower górski. Wyposażony w dwudziestodziewięcio calowe koła, zapewniające przyczepność i dynamikę na każdym rodzaju nawierzchni. Ten model Levela posiada również hydrauliczne hamulce tarczowe, dzięki którym hamowanie jest w stu procentach bezpieczne. Bez względu na aktualnie panujące warunki atmosferyczne i terenowe. Tylna przerzutka oferuje dwadzieścia cztery biegi, jednak istnieje możliwość ich rozbudowy, aż do dwudziestu siedmiu. Rower jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę podczas jazdy w trudnych warunkach. Ale także dla tych, dla których jakość w korzystnej cenie, ma pierwszorzędne znaczenie. Górski Level B2 to jedna z najniższych cen na rynku, w obrębie rowerów z tego samego segmentu. Temu rowerowi warto poświęcić nieco więcej niż chwilę uwagi, gdyż producenci, w przypadku tego modelu – naprawdę ciężko się napracowali. Do rowerów Kross można dokupić szereg przydatnych i dedykowanych akcesoriów.

Górski rower, jakim jest Level B2 nietrudno się zachwycić. Eksperci dziwią się, że było możliwe wyprodukowanie tak klasowego jednośladu, w tak niskiej, detalicznej cenie. Jednak firma Kross wznosi się coraz wyżej i pokonuje kolejne szczyty bez trudu.