Auto dostawcze i moja sprzedaż mebli

Specjaliści od informacji

Auto dostawcze i moja sprzedaż mebli

30 czerwca 2017 Motoryzacja 0

Kilka lat temu założyłem własny sklep. Tam starałem się produkować meble dla moich klientów. Tak na prawdę miałem różne miesiące ale zawsze przykładałem się do tego co robiłem. Chciałem aby rzeczy jakie robię miały wysoką jakość i odpowiadały klientom.

Ciekawa współpraca z firmą wynajmującą auta 

wynajem aut dostawczychTo była podstawa funkcjonowania mojej działalności gospodarczej. Ciągły rozwój był na miarę złota. W końcu pojawiły się pierwsze problemy. Moi klienci oczekiwali dowozu do domu mebli. Ja w tamtym czasie nie dysponowałem takim sprzętem. Na dodatek moi znajomi nie mieli nic sporego do przewozu ciężkich mebli. Na początku zdecydowałem się, że podejmę współpracę z osobą, która prowadzi własny wynajem aut dostawczych. Stwierdziłem, że takie coś będzie o wiele tańsze. Na dodatek firma w moim mieście od wynajmu aut oferowała pakiety dla rozwijających się firm. Ja jako początkujący stolarz nie miałem funduszy aby zapewnić sobie na samym starcie najlepszej klasy sprzęt. Na szczęście właściciel dogadał się ze mną bez żadnego problemu i mogliśmy działać. Ich samochody dostawcze były na prawdę porządne oraz solidne. Ja wiedziałem, że teraz jestem bardziej mobilny i mogę więcej zrobić pod wybrednych klientów. To dawało mi lekką przewagę nad konkurencją, która jeszcze nie mogła wozić mebli do swoich klientów. Współpraca była bardzo przyjemna, tania i bez problemowa. Miałem maszyny na własne potrzeby i nie było z tym absolutnie żadnego problemu. Na dodatek cieszyłem się, że tak dobrze mi idzie.

Auta dostawcze działały bez żadnych problemów i nie mogłem na nie narzekać. Na dodatek cieszyłem się, że przynoszą mi korzyści. Ja dodatkowo pracowałem jako kierowca w firmie i zawsze miałem masę roboty. Na szczęście dzięki pozytywnej współpracy moje codzienne obowiązki były o wiele łatwiejsze do wykonania.