Dlaczego warto wykonywać manicure hybrydowy?

Specjaliści od informacji

Dlaczego warto wykonywać manicure hybrydowy?

16 maja 2019 Uroda i zdrowie 0

Każda kobieta pragnie mieć ładne i zadbane dłonie. Osiągnięcie tego efektu jednak zdecydowanie nie jest łatwe. Pracujemy na co dzień, dlatego też nasze dłonie oraz paznokcie nie zawsze wyglądają tak, jakbyśmy tego chciały. Warto zatem wykonywać sobie regularnie manicure.

Manicure – jaki jest najtrwalszy?

manicure hybrydowy w ŁodziJeszcze kilka lat temu, większość kobiet malowała sobie paznokcie zwykłymi lakierami. Jednak manicure w takim wykonaniu, zdecydowanie nie jest trwały. Tego typu lakiery są mało odporne na codzienne czynności. Przykładowo odpryskują gdy myjemy naczynia, pielimy w ogródku czy też zajmujemy się po prostu gospodarstwem domowym. Dlatego też obecnie większość kobiet decyduje się na to, by wykonać sobie manicure hybrydowy. Czy jest on lepszy od nakładania zwykłych lakierów? Zdecydowanie tak. Przede wszystkim lakiery hybrydowe są bardzo trwałe, odporne na ścieranie, nie odpryskują. Są w stanie utrzymać się na naszych paznokciach nawet trzy tygodnie, a czasem i dłużej. To zatem daje nam miesiąc pięknych paznokci, które chcemy pokazywać światu. Dziś można wykonać sobie manicure hybrydowy w Łodzi ale również w wielu innych miastach, nawet tych stosunkowo małych. Obecnie praktycznie każdy salon kosmetyczny, posiada taką usługę. Paznokcie tego typu wykonywane są także w centrach handlowych. Lakiery hybrydowe można ozdabiać licznymi pyłkami, efektami holograficznymi czy też lakierami akrylowymi, do wykonania wzorków. Ich trwałość sprawia, że coraz więcej kobiet się na nie decyduje.

By mieć piękne i zadbane dłonie, przede wszystkim trzeba zwracać dużą uwagę na paznokcie. Pomalowanie ich zwykłym lakierem da nam bardzo krótkotrwały efekt, który dość szybko stanie się niedbały. Natomiast lakiery hybrydowe są jakością samą w sobie, dzięki ich trwałości.