Kasy online przyszłości, czyli co?

Specjaliści od informacji

Kasy online przyszłości, czyli co?

16 października 2019 Biznes i finanse 0

Często tak bywa, że przychodząc do sklepu na zakupy czekamy na wydanie nam paragonu. A to zatnie się drukarka. A to papier się zablokuje i rachunek za towar jest mało czytelny. Pewnie spotkałeś się z tym już nie jeden raz, prawda?

Paragon z kasy online na e-mail?

kasy fiskalne onlineCiekawe, wręcz intrygujące. Tak właśnie będzie w każdym punkcie obsługi klienta po 2022 roku. Fajnie? mnie się podoba. Wyobraź sobie tylko taką sytuację: wchodzisz do sklepu, bardzo się śpieszysz i chcesz zrobić szybko zakupy na kolację. Podchodzisz do kasy, kasjerka liczy wszystkie produkty, mówi kwotę do zapłaty, przykładasz kartę do terminala. Jest akceptacja więc wychodzisz do domu. Dajmy na to, że coś się nie zgadza w rachunku. Uruchamiasz swoją pocztę e-mail. Otwierasz wiadomość i w treści masz wszystkie szczegóły zakupów. Wygodne? jak zawsze pewnie znajdą się przeciwnicy tej zmiany. Jedna świat pędzi ku nowoczesności i to jest kolejny etap tej nowoczesnej zmiany. Przepisy regulują wszystko. Które punkty obsługi mają wprowadzić takie kasy fiskalne online do swoich firm i w jakim czasie wymienić stare kasy fiskalne na nowe kasy fiskalne online. To jest dobra zmiana. Ekologiczna dla świata to jest pewne. Mniej papieru będzie lądowało w koszach na śmieci przez co więcej drzew nie zostanie ściętych i będą nadal rosły gdzieś w lasach i produkowały nam tlen. Dla przedsiębiorców jako użytkowników nowych kas fiskalnych online będzie to również wygodniejsze.

Nowe kasy same będą się aktualizowały i przesyłały informacje do Repozytorium w ustalonych okresach czasu. Wystarczy dbać o stały dostęp do internetu. Czy to się sprawdzi? oczywiście! W dzisiejszych czasach ludzie żyją w pośpiechu i wszystko co usprawni proces załatwiania naszych codziennych spraw jest mile widziane i chętnie przyjmowane.