Nasza ścianka reklamowa

Specjaliści od informacji

Nasza ścianka reklamowa

30 czerwca 2017 Reklama i poligrafia 0

Nasza firma, co jakiś czas urządza różne eventy. Ostatni był z okazji 10 lecia firmy i chcieliśmy podziękować naszym klientom, za długoletnią pracę i zaufanie. Zawsze pracowaliśmy w przyjaznej atmosferze, więc i teraz wspólnie świętowaliśmy. Zaprosiliśmy wiele osób, mógł też przyjść każdy, kto miał na to ochotę, by nas lepiej poznać.

Modeling na ściance reklamowej

ścianka tekstylna reklamowaWszystko było ładnie przygotowane, zamówiony catering i klasyczna muzyka. Była też oczywiście ścianka tekstylna reklamowa olbrzymich rozmiarów, zamawiana specjalnie w innym mieście, bo w naszym nie mogliśmy znaleźć osoby, która podejmie się zrobienia tego w rozmiarze XXL. Chcieliśmy na jej tle robić sobie zdjęcia z klientami. Specjalnie zaaranżowaliśmy miejsce przy ściance. Ozdobiliśmy ją balonikami i jakimiś drobiazgami firmowymi na stoliku, typu breloczki, kubki i smycze do kluczy. To było wielkie wydarzenie, więc trzeba było zaszaleć i dobrze się bawić. Ja poczułam się jak modelka i stwierdziłam, że muszę mieć zdjęcie na takiej ściance. Radośnie pozowałam z balonami, bo również cieszyłam się z tego, że nasza firma odnosi takie sukcesy i długo utrzymuje się na rynku. Byłam zadowolona, że mogę stać przy ściance i że jestem częścią tego wszystkiego. Traktowaliśmy się tam jak członków rodziny, nie było żadnego napięcia ani sztucznych uśmiechów. Wszystko naturalne. Dla zabawy przyszły też moje koleżanki z pracy i z nimi również sobie pozowałam. Zabawa była niesamowita, wszyscy świetnie się bawili i mieliśmy dobre nastroje.

Każda impreza firmowa jest bardzo ciekawa. Jednak ta, z tymi ściankami reklamowymi sprawiła, że poczuliśmy się jak jakieś gwiazdy filmowe. Ścianki zazwyczaj kojarzą się z wybiegiem, a tu mogliśmy i my sobie na ich tle pozować i dziękować za tyle wspólnych lat.