Polecany prawnik z Gdyni

Specjaliści od informacji

Polecany prawnik z Gdyni

1 sierpnia 2020 Prawo i porady 0

Niestety, ale moje małżeństwo po dwudziestu pięciu latach przestało istnieć. Jak się okazało, mąż znalazł sobie młodszą kochankę, o czym dowiedziałam się zupełnie przypadkowo. Nigdy w życiu nie przypuściłabym, że mąż posunie się do takiego kroku, bo zawsze mi się wydawało, iż byliśmy idealnym małżeństwem. Zdecydowałam się wziąć rozwód z orzeczeniem o winie męża.

Rzetelny adwokat od prawa rodzinnego

sprawy rozwodowe gdyniaW pierwszej kolejności wejdę na forum internetowe i poczytam opinie klientów na temat świadczonych usług prawnych w Gdyni. Zależy mi na tym, aby znaleźć wybitnego specjalistę z dziedziny prawa rodzinnego. Jestem zaskoczona, że w Gdyni funkcjonuje aż czternaście kancelarii prawnych i jest tak wielu wspaniałych prawników. Jak się okazuje, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe Gdynia ma do zaoferowania co najmniej trzech świetnych adwokatów, którzy jeszcze nigdy nie przegrali żadnej sprawy rozwodowej. Jest to bardzo istotne w moim przypadku, bo będę chciała ubiegać się o alimenty dla siebie oraz dla dwóch córek. Po rozwodzie moja sytuacja finansowa ulegnie znacznemu pogorszeniu, a rozpad małżeństwa nastąpił niewątpliwie z wyłącznej winy męża – to właśnie muszę udowodnić w sądzie. Zadzwoniłam pod pewien wskazany na forum numer telefonu do kancelarii adwokackiej i umówiłam się już na jutro na spotkanie w pobliskiej kawiarni w samym centrum miasta. Adwokat miał bardzo przyjemny głos i wzbudził moje zaufanie.

W krótkiej rozmowie telefonicznej dowiedziałam się, że powinnam wziąć na spotkanie wszelkie dowody zdrady męża, rachunki, ksero dowodu osobistego i akt notarialny zawarcia związku małżeńskiego. Napisanie pozwu rozwodowego wyniesie mnie sześćset złotych, ale po rozwodzie wszelkie koszty zostaną mi zwrócone. Już nie mogę się doczekać spotkania z adwokatem.