Przeprowadzamy nasze biura

Specjaliści od informacji

Przeprowadzamy nasze biura

24 stycznia 2020 Transport 0

Od bardzo długiego czasu mam swoją własną firmę. Moja działalność gospodarcza jest również moją wielką pasją. Od dziecka interesowałam się tym tematem i tak mi zostało do teraz. Z powodu, iż zajmuję się czymś z wielką pasją przykładam uwagę do wszystkich nawet najmniejszych szczegółów w trakcie realizacji zleceń na każdym ich etapie.

Jak przeprowadziłam przeprowadzkę mojej całej firmy

przeprowadzki biur gdańskMimo, iż moja firma bardzo się ostatnio rozrosła nadal staram się sprawdzać wszystko samodzielnie jako właściciel. Taki upór i dbałość o szczegóły bardzo się mi opłacił. Generalnie moja działalność gospodarcza rozwinęła się tak bardzo i w tak zastraszającym tempie, iż nie było już na nic miejsca w naszych biurach oraz magazynach. Musiałam szukać alternatywy. Udało mi się za pośrednictwem jednego znajomego mi biura nieruchomości zakupić nowe budynki, które były oddalone od siedziby naszej dotychczasowej firmy o jakieś dwadzieścia pięć kilometrów. Niestety biuro nieruchomości nie zajmowało się także kwestią przeprowadzek, które musiały się odbyć w naszym przypadku mimo, iż połowa firmy miała pozostać w dawnym miejscu. Jedynym znanym mi rozwiązaniem w tym przypadku było wpisanie do najbardziej popularnej wyszukiwarki w sieci następującej frazy – przeprowadzki biur gdańsk. Dzięki zastosowaniu tego zabiegu udało mi się wybrać najbardziej polecaną firmę, która od bardzo dawna zajmowała się kompleksową przeprowadzką dużych firm na terenie miasta Gdańsk. Zadzwoniłam i okazało się, że mają wolne terminy w dogodnym dla mnie czasie.

Firma od przeprowadzek okazała się bardzo profesjonalna. Zabezpieczyli wszystkie nasze meble i sprzęty w trakcie transportu. Dodatkowo spisaliśmy stosowną umowę, która posiadała bardzo dobre ubezpieczenie w razie uszkodzenia czegoś w drodze.