Terenowe auto Buggy

Specjaliści od informacji

Terenowe auto Buggy

8 marca 2020 Dla dzieci 0

Maluchy uwielbiają naśladować swoich rodziców, dlatego też bawią się w to, co robią rodzice na co dzień. Większość rodziców jeździ samochodem, więc nic dziwnego, że dzieci chętnie udają, że kierują pojazdem i mają z tego dużą satysfakcję.

Akumulatorowe autko dla dziecka

auto na akumulator buggyJeżeli nasze dziecko uwielbia jazdę samochodem, to świetnym pomysłem będzie kupienie mu pojazdu elektrycznego. W sprzedaży znajdziemy autka dostosowane dla dwu, trzy lub czterolatków, albo jeszcze starszych dzieci. Do wyboru są modele cabrio z niskim zawieszeniem, które najlepiej nadają się do jazdy po asfalcie lub terenowe modele. Auto na akumulator Buggy jest typowym samochodem terenowym, z dużymi i grubymi kołami, wysokim zawieszeniem i doskonałym oświetleniem. Zaletą tego typu pojazdów s otwierane drzwi od strony pasażera i kierowcy, dzięki czemu dzieci w łatwy sposób mogę wejść do środka. Deska rozdzielcza została tak zaprojektowana, aby do złudzenia przypominała prawdziwą. Posiada liczniki, prędkościomierze w formie naklejek i liczne przyciski. Auto na akumulator jest wyposażone w lewarek, który odpowiada za wybór kierunku jazdy – przód i tył. Na kierownicy znajdują się przyciski odpowiadające za klakson i muzykę, ponieważ autko posiada wejście USB. W środku może siedzieć dwójka dzieci, które mają oddzielne fotele z zagłówkami i pasami bezpieczeństwa. Samochód ma także niewielki bagażnik, w którym zmieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy małego kierowcy. Auto Buggy jest stworzone do pokonywania wszelkich wzniesień i pagórków.

Z pewnością każde dziecko będzie miało mnóstwo zabawy podczas jazdy takim pojazdem, ponieważ posiada doskonałe amortyzatory, duże koła, czy aż trzy rodzaje prędkości. W razie problemów z prowadzeniem pojazdu, może nim kierować rodzic, ponieważ posiada zdalny pilot.