Turystyka w Kudowie-Zdrój

Specjaliści od informacji

Turystyka w Kudowie-Zdrój

30 października 2019 Turystyka 0

 

Kiedy pewnego dnia wróciliśmy z żoną z pracy wręcz wypompowani, obydwoje zgodnie stwierdziliśmy, że potrzebujemy odpoczynku. Jako że niedługo miał wypadać długi weekend, postanowiliśmy go wykorzystać i zaplanować w tym czasie wypad do Kudowy-Zdrój. To miejsce polecali nam gorąco nasi znajomi. Zaufaliśmy im i zaczęliśmy sprawdzać jakie atrakcje dla turystów kryje to miasto uzdrowiskowe.

Atrakcje dla turystów w Kudowie-Zdrój

atrakcje turystyczne w kudowie zdrójGdy po ciężkim dniu w pracy spojrzeliśmy sobie z żoną w oczy, wiedzieliśmy że musimy zorganizować sobie krótki urlop. Okazja ku temu była niesamowita, ponieważ wielkimi krokami zbliżał się długi weekend. Zamierzaliśmy wykorzystać tę sposobność i udać się do Kudowy-Zdrój, czyli miasta uzdrowiskowego, które do odwiedzin bardzo polecili nam nasi znajomi. Postanowiliśmy ich posłuchać i zaczęliśmy sprawdzać atrakcje turystyczne w Kudowie Zdrój. Gdy skończyliśmy research, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni! Kudowa była pełna różnorakich atrakcji, z których zamierzaliśmy skorzystać i naładować akumulatory na kolejne tygodnie pracy. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że będziemy mogli zdobyć Szczeliniec Wielki i przeciskać się przez Błędne Skały. Wizja ta dodała nam otuchy i dzięki niej przetrwaliśmy do momentu naszego wyjazdu. Kiedy tylko znaleźliśmy się w Kudowie, od razu poczuliśmy, że górskie powietrze zadziała na nas zbawiennie. Mieliśmy nadzieję, że naprawdę tutaj wypoczniemy!

Wyjeżdżając z Kudowy-Zdrój, było nam trochę smutno. Wiedzieliśmy bowiem, że teraz czekają nas ciężkie tygodnie w miejskiej dżungli. Mimo to, czuliśmy że naładowaliśmy odpowiednio baterie. Wszelkie atrakcje w Kudowie-Zdrój będziemy bardzo miło wspominać. Było ich naprawdę wiele! Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wrócić do tego uroczego miasta.