Wybór odpowiedniej bramy rolowanej

Specjaliści od informacji

Wybór odpowiedniej bramy rolowanej

9 marca 2020 Przemysł i produkcja 0

Jestem współwłaścicielem firmy wypożyczającej sportowe samochody. Nasza flota stale się powiększa a co za tym idzie rosną trudności w przechowywaniu samochodów, które akurat nie są wynajęte przez naszych klientów. Ostatnio postawiliśmy na naszej firmowej działce kilka nowych garaży. Pozostało tylko zamówienie odpowiedniej bramy garażowej.

Poszukiwania dobrej jakościowo bramy rolowanej.

bramy rolowaneNa początku naszej przygody z wynajmem aut używaliśmy bram elektrycznych z napędem, jednak z biegiem czasu okazało się to nie najlepszym pomysłem. Im więcej garaży, tym więcej pilotów, które łatwo można zgubić czy pomylić. Postanowiliśmy spróbować innego rodzaju bram, tak zwanych bram rolowanych. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że do danego modelu bramy pasuje odpowiedni klucz, więc zamiast nosić kilkanaście pilotów czy też kluczy do kłódek do blaszaków, mamy jeden klucz plus zapasowy do otwierania każdej bramy. Wieczorem usiadłem do komputera i w wyszukiwarce wpisałem – bramy rolowane. Interesowały mnie bramy o konkretnych wymiarach, trochę mi zeszło zanim znalazłem odpowiednią bramę ale w końcu się udało. Teraz wystarczyło tylko wpisać model w wyszukiwarce i znaleźć najbardziej korzystną ofertę. Z tym już poszło dużo sprawniej, zamówione bramy według sprzedającego powinny dotrzeć pod wskazany przeze mnie adres w ciągu 3 dni roboczych. Od razu wziąłem się za szukanie ekipy, która nam te bramy zamontuje.

Po 3 dniach przyjechało nasze zamówienie, ekipa już czekała na dostawę. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, bramy chodziły gładko a klucz zamykający nie stawiał najmniejszych oporów. Byłem bardzo zadowolony z tego typu rozwiązania. Teraz pozostało tylko zaparkować w naszych nowych garażach nasze samochody oczekujące na wynajem i zamknąć je za bezpieczną bramą rolowaną.