Wynajęcie taniej sali konferencyjnej

Specjaliści od informacji

Wynajęcie taniej sali konferencyjnej

1 września 2018 Turystyka 0

Od kiedy awansowałam, to miałam o wiele więcej obowiązków. Z pracy wracałam późno, ponieważ chciałam wszystko zamknąć na ostatni guzik. Uwielbiałam swoją pracę i mogłam pracować długimi godzinami. Awans tym bardziej był zdecydowanie słuszny w moim przypadku.

Spotkanie w dużej i komfortowej sali konferencyjnej

sale konferencyjne trójmiastoNajważniejszym moim zadaniem było zorganizowanie spotkania z kontrahentami, na którym miałam im zaprezentować najnowszy produkt firmy. Wiedziałam, że w firmie nie było odpowiedniej sali konferencyjnej na spotkanie z tak dużą ilością osób i miałam jakąś wynająć. Przejrzałam liczne sale konferencyjne Trójmiasto na szczęście oferowało mnóstwo takich miejsc i ze znalezieniem sali nie było problemu. Zdecydowałam się wynająć salę konferencyjną w centrum Gdańska. Koszt najmu był dość atrakcyjny, ponieważ spotkanie odbywało się w środę. Głównie w weekendy były wyższe ceny. Sala konferencyjna, którą wynajęłam na spotkanie z kontrahentami była przestronna i dość komfortowa. Na środku stał ogromny stół a wszystkie krzesła obite były skórą ekologiczną. Na dodatek do dyspozycji miałam cały sprzęt multimedialny. Sala konferencyjna należała do uczelni, która była jedną z najlepszych w kraju. Prezes pochwalił moją decyzję i potwierdził, że wybrałam jedną z najlepszych sal konferencyjnych w okolicy. Zdecydowałam się na catering, ponieważ było zbyt wiele osób a w restauracji ciężko byłoby znaleźć miejsce dla takiej grupy ludzi. Wszystko załatwiłam jak należy.

Spotkanie przyniosło zamierzone efekty i byłam z tego faktu niezmiernie zadowolona. Co najważniejsze, kontrahenci zainteresowali się nowymi produktami i część z nich od razu podpisała ze mną umowę współpracy. Był to mój pierwszy sukces na nowym stanowisku i byłam z siebie dumna.