Zarezerwowałem pokoje dla pracowników w tanim hotelu

Specjaliści od informacji

Zarezerwowałem pokoje dla pracowników w tanim hotelu

23 marca 2018 Turystyka 0

Dopiero od roku mi nieźle szło z firmą, bo zacząłem dostawać masę zleceń. Tego było mi trzeba i cieszyłem się, że ludzie w końcu postanowili zaufać mojej firmie. Dzięki temu zacząłem zarabiać porządne pieniądze i cieszyłem się z sukcesu, który nadszedł. Zapracowałem na to wszystko.

Pracownicy w komfortowym hotelu w centrum miasta

hotele w bydgoszczy w centrumZlecenie, które wpadło mi ostatnio wymagało delegacji, ale to nie był problem, ponieważ już wielokrotnie pracowałem za miastem. Tym razem prace odbywały się w Bydgoszczy. Oszacowałem, że w ciągu miesiąca powinienem się ze wszystkim wyrobić i zabrałem się za szukanie jakiegoś hotelu dla moich pracowników. Pod uwagę brałem tylko pracownicze hotele w bydgoszczy w centrum, ponieważ była to najlepsza lokalizacja w przypadku tego zlecenia. Znałem hotele w tym mieście, ponieważ swego czasu wiele miesięcy tam spędziłem i poznałem miasto. Od razu pomyślałem o pracowniczym hotelu, w którym swego czasu mieszkałem. Był to komfortowy hotel i wiedziałem, że pracownicy będą zachwyceni takimi warunkami. Bez problemu odnalazłem dane hotelu w internecie i skontaktowałem się z recepcją. Mieli wolne miejsca dla sześciu osób na miesiąc czasu i od razu zarezerwowałem pokoju. W każdym z nich był dostęp do prysznica z ciepłą wodą, była telewizja i lodówka. Było to idealne miejsce dla moich ludzi. Wpłaciłem zaliczkę podczas rezerwacji a resztę uregulowałem po przybyciu do Bydgoszczy. Do pracy mieliśmy blisko, bo hotel mieścił się w ścisłym centrum miasta.

Hotel, w którym nocowałem wraz ze swoimi pracownikami był dość komfortowy. Mieliśmy zapewnione wszystko co niezbędne i byłem pewny, że jak jeszcze trafi mi się jakieś zlecenie w tym mieście to na pewno skorzystam z tego samego hotelu. Każdy z nas był zachwycony warunkami.